2021年学校行政人员名表

 

单位 Unit 教 师 姓 名  Nama Guru 职位 Jawatan
常务委员
Pentadbir Sekolah
张梅莲 Cheong Moey Lian 校长
Pengetua
  陈玉丽 Chan Yoke Lee 副校长
Naib Pengetua
  李瑞安 Lee Sui Ang 副校长
Naib Pengetua
  锺志强 Chong Chee Keong 副校长
Naib Pengetua
  周玉成 Chu Yoke Sing 副校长
Naib Pengetua
  林立慧 Lim Lih Huey 行政主任
Ketua Pentadbiran
  叶谋铨 Yeap Biow Kiam 行政主任
Ketua Pentadbiran
  伍汉荣 Ng Hoon Wing 行政主任
Ketua Pentadbiran
 校长室
Pejabat Pengetua
周丽燕 Chew Lee Yen 校长秘书
Setiausaha
  赵待骅 Chew Tai Wah 校长特助
Pembantu Khas
  张志清 Chiong Chee Cheng 校长特助
Pembantu Khas
  张其言 Tin Chee Yan 中文秘书
Setiausaha Bahasa Cina
  陈弘根 Clement Tan Hong Kheng 中文秘书
Setiausaha Bahasa Cina
  锺志强 Chong Chee Keong 国文秘书
Setiusaha Bahasa Melayu
  甄倩伊 Chin Qian Yi 英文秘书
Setiausaha Bahasa Inggeris
  刘慧华 Low Huie Hua 助理
Pembantu
  邬汭娟 Woo Swee Kheng 办事处副主任
Penolong Pejabat Pentadbiran
会计部
Bahagian Kewangan
池贞桦 Dieh Ting Hua 会计室主任
Ketua Jabatan Akaun
  陈秋玉 Tan Chiew Geok
(Jessica)
会计室副主任
Penolong
  陈庥英 Chan Siew Ying 会计室副主任
Penolong
  叶秀荭 Yap Hsiu Hung 会计室副主任
Penolong
教务处
Bahagian Kurikulum & P.P.
张其言 Tin Chee Yan 教务处主任
Ketua Bahagian
Kurikulum
  刘明华 Low Meng Hwa 副主任
Penolong
  郑秀春 Tay Siew Choon 副主任
Penolong
  林丽瑞  Ling Lay Swee 副主任
Penolong
  廖美珠 Liew May Choo 副主任
Penolong
  萧敬伟 Siew Kein Wei 副主任
Penolong
  杨伟叻 Yeoh Woi Lee 副主任
Penolong
  黄业森 Ooi Giap Sim 副主任
Penolong
  姚筱洵 Teow Shiau Lin 助理
Pembantu
  林仪琪 Lim Yee Kei 助理
Pembantu
  赵待骅 Chew Tai Wah 招生组长
Ketua Unit Pengambilan Pelajar
  张文耀 Cheong Boon Yau 跨领域学科室组长
Ketua Unit Pembelajaran Merenasi Kurikulum
 训育处
Bahagian Disiplin
陈家伟 Tan Cheah Wei 训育处主任
Ketua Bahagian
Disiplin
  林凯歆 Lim Kai Szheng 训育处主任
Ketua Bahagian
Disiplin
  白万发 Pak Ban Huat 副主任
Penolong
  黄文谊 Wong Mun Yee 副主任
Penolong
  殷清源 Yen Ching Yen 副主任
Penolong
  叶诗慧 Yap Shi Hui 副主任
Penolong
  陈贞妞 Tan Zhenniu 助理
Pembantu
 辅导处
Bahagian Kaunseling
周秀君 Chow Siew Cheun 辅导处主任
Ketua Bahagian
Kaunseling
  秦爱帧 Chan Ai Chen 副主任
Penolong
  叶雪芳 Yap Sek Fong 副主任
Penolong
  叶沫利 Yap Mok Lee 副主任
Penolong
  李雯仪 Lee Voon Yi 副主任
Penolong
  赖建锭 Lai Kian Tiah 助理
Pembantu
联课活动处
Bahagian Kokurikulum
白万云 Pak Ban Hun 联课活动处主任
Ketua Bahagian
Kokurikulum
  陈筱芹 Tan Shaw Chin 副主任
Penolong
  邱慧仪 Betty Khoo Hui Yee 副主任
Penolong
  陈勇铿 Chin Yeong Keng 副主任
Penolong
  黄熙男 Wong Shi Nan 助理
Pembantu
 事务处
Bahagian Urusan Am
谈俊役 Tham Choon Yee 事务处主任
Ketua Bahagian
Urusan Am
  谢宝琴 Cheah Poh Kum 副主任
Penolong
  营吉祥 Yang Keat Siang 副主任
Penolong
  郑民龙 Teh Meng Leong 副主任
Penolong
 贩卖部
Bahagian Penyelia
Kedai Buku
谭永康 Tham Weng Hong  贩卖部代主任
Pemangku Ketua Penyelia
Kedai Buku
  饶丽芳 Liew Lee Fuang 副主任
Penolong
  严燕妮 Yim Ooi Lai 副主任
Penolong
 体育处
Bahagian Pendidikan
Jasmani
林淑贞 Lim Soak Cham 体育处主任
Ketua Bahagian
Pendidkan Jasmani
  倪小华 Gay Siow Hwa 副主任
Penolong
  沈湋玶 Sim Hui Peng 副主任
Penolong
  余蓉蓉 Gee Yong Yong 副主任
Penolong
  陈志强 Chin Chee Chiang 助理
Pembantu
 教职研修处
Bahagian Perkembangan
Profesionalisme
苏慧珊 Soo Hwai San 教职研修处主任
Ketua Bahagian
Perkembangan Profesionalisme
  陈芝嘉 Chin Chee Chia 副主任
Penolong
  朱薇霓 Choo Kim Hoon 副主任
Penolong
  王慧欣 Wong Wei Sim 助理
Pembantu
 资源中心
Pusat Sumber
徐凌慧 Chee Lin Fei 资源中心主任
Ketua Pusat Sumber
  岑雁如 Sam Yan Loo 副主任
Penolong
  邱沛雯 Khoo Pei Wen 副主任
Penolong
 资讯中心
Pusat Teknologi Maklumat
徐琺富 Chooi Fatt Fook 资讯中心主任
Ketua Pusat
Teknologi Maklumat
  曾焕邻 Chan Huan Ling 副主任
Penolong
  彭富義 Pang Foo Yee 资讯执行员
Eksekutif I.T.
  黄元暐 Wong Yuan Wei 资讯执行员
Eksekutif I.T.
媒体中心
Pusat Media
潘富伟 Pua Fu Wei 媒体中心主任
Ketua Pusat Media
  刘燕萍 Lau Yin Peng 副主任
Penolong
  黄明达 Ng Meng Tuck 副主任
Penolong
  林秀莉 Theresa Lim Siew Lee 助理(美工设计)
Pembantu
 科技研发处
Bahagian Penyelidikan Sains
dan Teknologi
杨仪君 Yong Yi Jiun 科技研发处主任
Ketua Bahagian Penyelidikan Sains
dan Teknologi
  廖翼鹏 Liau Yek Pang 副主任
Penolong
  马伟伦 Bah Wei Lun 助理
Pembantu
  许婷婷 Hee Tien Tien 助理
Pembantu
 福利处
Bahagian Kebajikan
张志清 Chiong Chee Cheng 福利处主任
Ketua Bahagian
Kebajikan
  杨丽云 Yew Lee Yuen 副主任
Penolong
  郑玉晶 Tee Yock Kim 副主任
Penolong
  周泳伶 Chow Yung Ling 副主任
Penolong
  林启辉 Lim Kwee Wee 助理
Pembantu
 学术竞赛处
Bahagian Pertandingan
Akademik
曾湘绮 Chang Siang Yee 学术竞赛处主任
Ketua Bahagian
Pertandingan Akademik
  李綵厤 Lee Mun Li 副主任
Penolong
  陈嘉欣 Tan Jia Sin 助理
Pembantu
  李树诚 Lee Su Seng 助理
Pembantu
 舍务处
Bahagian Asrama
罗光茂 Loh Kwang Moh 舍务处主任 Ketua Warden
  江碧君 Kong Phek Kuan 副主任
Penolong
  黄凤琼 Wong Foong Keng 副主任
Penolong
  江燕萍 Kang Yan Peng 副主任
Penolong
  蔡建祥 Chai Kin Song 生活导师
Pembimbing
  郑文华 Chung Boon Hwa 生活导师
Pembimbing
  梁振华 Leong Chan Wah 生活导师
Pembimbing
  林孝意 Leng Hao Ee 生活导师
Pembimbing
 科学馆
Makmal Sains
蔡明洲 Chuah Meng Cheu 科学馆主任
Ketua Makmal Sains
 升学咨询处
Unit Bimbingan
(Perlanjutan Pelajaran)
郑慧仪 Teh Hui Yee 升学咨询处主任
Ketua Bimbingan P.P
  涂振兴  Thoo Chin Hing 副主任
Penolong
  麦碧盈  Mak Peik Yein 副主任
Penolong
  陈思群 Tang Szu Kung 副主任
Penolong
 国际事务处
Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa
  待补 国际事务处主任
Ketua Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa
 义工处
Bahagian Khidmat Social
陈春梅  Tan Choon Moi 义工处主任
Ketua Bahagian Khidmat Sosial
  汤金凤  Tong Kim Foong 副主任
Penolong
  林凯诗 Lim Kai Sze 副主任
Penolong
  余美赏 Yii Mee Siong 助理
Pembantu
 出版组 余启航 Ee Khee Hong 主编
Editor
  黄浩宁 Wong Hao Ning 副主编
Penolong Editor
  陆伟栋 Lok Wai Tong 助编(国)
Penolong Editor(B.M.)
    Chistrasenah Bt Eluk 助编(国)
Penolong Editor(B.M.)
  王儷璉 Ong Siew Lian 助编(英)
Penolong Editor(B.I.)
  甄倩伊 Chin Qian Yi 助编(英)
Penolong Editor(B.I.)
保安及交通处
Bahagain Keselamatan & Trafik
赵待骅  Chew Tai Wah 保安及交通处主任
Ketua Bahagain Keselamatan & Trafik
  罗光茂  Loh Kwang Moh 副主任
Penolong
  郑文华 Chung Boon Hwa 助理
Pembantu
校友联络处
Pejabat Perhubungan Alumni
张焜水 Tew Koon Chooi 校友联络处主任
Ketua Pejabat Perhubungan Alumni
文史馆
Arkid Sekolah
李秀萍 Lee Siew Peng 文史馆主任
Ketua Arkid Sekolah