2020年学校行政人员名表

 

单位 Unit 教师姓名 Nama Guru 职位 Jawatan
常务委员
Pentadbir Sekolah
张梅莲 Cheong Moey Lian 校长
Pengetua
陈玉丽 Chan Yoke Lee 副校长
Naib Pengetua
李瑞安 Lee Sui Ang 副校长
Naib Pengetua
锺志强 Chong Chee Keong 副校长
Naib Pengetua
周玉成 Chu Yoke Sing 副校长
Naib Pengetua
林立慧 Lim Lih Huey 行政主任
Ketua Pentadbiran
叶谋铨 Yeap Biow Kiam 行政主任
Ketua Pentadbiran
伍汉荣 Ng Hoon Wing 行政主任
Ketua Pentadbiran
 校长室
Pejabat Pengetua
周丽燕 Chew Lee Yen 校长秘书
Setiausaha
赵待骅 Chew Tai Wah 校长特助
Pembantu Khas
张志清 Chiong Chee Cheng 校长特助
Pembantu Khas
邬汭娟 Woo Swee Kheng 办事处副主任
Penolong Pejabat Pentadbiran
会计部
Bahagian Kewangan
池贞桦 Dieh Ting Hua 会计室主任
Ketua Jabatan Akaun
陈秋玉 Tan Chiew Geok
(Jessica)
会计室副主任
Penolong
陈庥英 Chan Siew Ying 会计室副主任
Penolong
叶秀荭 Yap Hsiu Hung 会计室副主任
Penolong
教务处
Bahagian Kurikulum & P.P.
张其言 Tin Chee Yan 教务处主任
Ketua Bahagian
Kurikulum
刘明华 Low Meng Hwa 教务处主任
Ketua Bahagian
Kurikulum
郑秀春 Tay Siew Choon 副主任
Penolong
林丽瑞  Ling Lay Swee 副主任
Penolong
廖美珠 Liew May Choo 副主任
Penolong
萧敬伟 Siew Kein Wei 副主任
Penolong
杨伟叻 Yeoh Woi Lee 副主任
Penolong
黄业森 Ooi Giap Sim 副主任
Penolong
 训育处
Bahagian Disiplin
陈家伟 Tan Cheah Wei 训育处主任
Ketua Bahagian
Disiplin
林凯歆 Lim Kai Szheng 训育处主任
Ketua Bahagian
Disiplin
白万发 Pak Ban Huat 副主任
Penolong
叶培鸿 Yap Pei Hong 副主任
Penolong
黄文谊 Wong Mun Yee 副主任
Penolong
殷清源 Yen Ching Yen 副主任
Penolong
 辅导处
Bahagian Kaunseling
周秀君 Chow Siew Cheun 辅导处主任
Ketua Bahagian
Kaunseling
秦爱帧 Chan Ai Chen 副主任
Penolong
叶雪芳 Yap Sek Fong 副主任
Penolong
叶沫利 Yap Mok Lee 副主任
Penolong
李雯仪 Lee Voon Yi 副主任
Penolong
联课活动处
Bahagian Kokurikulum
白万云 Pak Ban Hun 联课活动处主任
Ketua Bahagian
Kokurikulum
陈筱芹 Tan Shaw Chin 副主任
Penolong
邱慧仪 Betty Khoo Hui Yee 副主任
Penolong
 事务处
Bahagian Urusan Am
谈俊役 Tham Choon Yee 事务处主任
Ketua Bahagian
Urusan Am
谢宝琴 Cheah Poh Kum 副主任
Penolong
尤慧冰 Yu Hooi Ping 副主任
Penolong
营吉祥 Yang Keat Siang 副主任
Penolong
郑民龙 Teh Meng Leong 副主任
Penolong
 贩卖部
Bahagian Penyelia
Kedai Buku
待补 贩卖部主任
Ketua Penyelia
Kedai Buku
饶丽芳 Liew Lee Fuang 副主任
Penolong
严燕妮 Yim Ooi Lai 副主任
Penolong
黄诗敏 Ng Shi Min 副主任
Penolong
 体育处
Bahagian Pendidikan
Jasmani
林淑贞 Lim Soak Cham 体育处主任
Ketua Bahagian
Pendidkan Jasmani
倪小华 Gay Siow Hwa 副主任
Penolong
沈惠坪 Sim Hui Peng 副主任
Penolong
余蓉蓉 Gee Yong Yong 副主任
Penolong
 教职研修处
Bahagian Perkembangan
Profesionalisme
苏慧珊 Soo Hwai San 教职研修处主任
Ketua Bahagian
Perkembangan Profesionalisme
陈芝嘉 Chin Chee Chia 副主任
Penolong
朱薇霓 Choo Kim Hoon 副主任
Penolong
 资源中心
Pusat Sumber
徐凌慧 Chee Lin Fei 资源中心主任
Ketua Pusat Sumber
岑雁如 Sam Yan Loo 副主任
Penolong
 资讯中心
Pusat Teknologi Maklumat
徐琺富 Chooi Fatt Fook 资讯中心主任
Ketua Pusat
Teknologi Maklumat
媒体中心
Pusat Media
潘富伟 Pua Fu Wei 媒体中心主任
Ketua Pusat Media
刘燕萍 Lau Yin Peng 副主任
Penolong
黄明达 Ng Meng Tuck 副主任
Penolong
 科技研发处
Bahagian Penyelidikan Sains
dan Teknologi
杨仪君 Yong Yi Jiun 科技研发处主任
Ketua Bahagian Penyelidikan Sains
dan Teknologi
 福利处
Bahagian Kebajikan
张志清 CHIONG CHEE CHENG 福利处主任
Ketua Bahagian
Kebajikan
杨丽云 Yew Lee Yuen 副主任
Penolong
郑玉晶 Tee Yock Kim 副主任
Penolong
周泳伶 Chow Yung Ling 副主任
Penolong
邹雁慧 Chow Yan Huey 副主任
Penolong
 学术竞赛处
Bahagian Pertandingan
Akademik
曾湘绮 Chang Siang Yee 学术竞赛处主任
Ketua Bahagian
Pertandingan Akademik
李綵厤 Lee Mun Li 副主任
Penolong
 舍务处
Bahagian Asrama
罗光茂 Loh Kwang Moh 舍务处主任 Ketua Warden
江碧君 Kong Phek Kuan 副主任
Penolong
黄凤琼 Wong Foong Keng 副主任
Penolong
江燕萍 Kang Yan Peng 副主任
Penolong
 科学馆
Makmal Sains
蔡明洲 Chuah Meng Cheu 科学馆主任
Ketua Makmal Sains
 升学咨询处
Unit Bimbingan
(Perlanjutan Pelajaran)
郑慧仪 Teh Hui Yee 升学咨询处主任
Ketua Bimbingan P.P
涂振兴  Thoo Chin Hing 副主任
Penolong
麦碧盈  Mak Peik Yein 副主任
Penolong
陈思群 Tang Szu Kung 副主任
Penolong
 国际事务处
Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa
黄家伟 Wang Kah Wei 国际事务处主任
Ketua Bahagian Hal Ehwal Antarabangsa
 义工处
Bahagian Khidmat Social
陈春梅  Tan Choon Moi 义工处主任
Ketua Bahagian Khidmat Sosial
汤金凤  Tong Kim Foong 副主任
Penolong
褚莉娟  Too Lay Kean 副主任
Penolong
保安及交通处
Bahagain Keselamatan & Trafik
赵待骅  Chew Tai Wah 保安及交通处主任
Ketua Bahagain Keselamatan & Trafik
罗光茂  Loh Kwang Moh 副主任
Penolong
校友联络处
Bilik Perhubungan Alumni
张焜水 Tew Koon Chooi 校友联络处主任
Ketua Bilik Perhubungan Alumni
文史馆
Arkid Sekolah
李秀萍 Lee Siew Peng 文史馆主任
Ketua Arkid Sekolah