2019年各行政单位助理 / 组长 / 组员

单位 Unit 教师姓名 Nama Guru 职位 Jawatan
校长室
Pejabat Pengetua
张其言 Tin Chee Yan 中文秘书
Setiausaha Bahasa Cina
陈弘根 Clement Tan Hong Kheng 中文秘书
Setiausaha Bahasa Cina
锺志强 Chong Chee Keong 国文秘书
Setiusaha Bahasa Melayu
林达赋 Lim Tat Foo 英文秘书
Setiausaha Bahasa Inggeris
刘慧华 Low Huie Hua 助理
Pembantu
甄倩伊 Chin Qian Yi 助理
Pembantu
 教务处
Bahagian Kurikulum & P.P.
黄业森 Ooi Giap Sim 助理
Pembantu
 训育处
Bahagian Disiplin
邹彩萍 Chow Chai Peng 助理
Pembantu
周慧燕 Chew Hui Yen 初一级主任
Ketua Guru Tingkatan (JM1)
黄桂金  Ng Kooi Kim 初二级主任
Ketua Guru Tingkatan (JM2)
李树诚  Lee Su Seng 初三级主任
Ketua Guru Tingkatan (JM3)
 叶秀清 Yip Sow Cheng 高一级主任
Ketua Guru Tingkatan (SM1)
 陈淑君 Chin Soo Kuen 高二级主任
Ketua Guru Tingkatan (SM2)
 陈宝宝 Tan Poh Poh 高三级主任
Ketua Guru Tingkatan (SM3)
 辅导处
Bahagian Kaunseling
李雯仪 Lee Voon Yi 助理
Pembantu
 联课活动处
Bahagian Kokurikulum
邱慧仪 Betty Khoo Hui Yee 助理
Pembantu
陈勇铿 Chin Yeong Keng 助理
Pembantu
梁广誉 Leong Kwong Yee 助理
Pembantu
事务处
Bahagian Urusan Am
廖翼鹏 Liau Yek Pang 助理
Pembantu
营吉祥 Yang Keat Siang 助理
Pembantu
贩卖部
Bahagian Penyelia Kedai Buku
黄诗敏 Ng Shi Min 助理
Pembantu
 体育处
Bahagian Pendidikan Jasmani
余蓉蓉 Gee Yong Yong 助理
Pembantu
资源中心
Pusat Sumber
郭捷立 Kwok Jie Li 助理
Penolong
谢宇恒 Chai Yi Heng 助理
Penolong
资讯中心
Pusat Tekonologi Maklumat
祝子杰 Chok Chee Kiat 多媒体执行员
Eksekutif Multi-media
黄元暐 Wong Yuan Wei 资讯执行员
Eksekutif I.T.
 学术竞赛处
Bahagian  Pertandingan Akademik
 李綵厤 Lee Mun Li 助理
Pembantu
 谭永康 Tham Weng Hong 助理
Pembantu
 舍务处
Bahagian Asrama
蔡建祥 Chai Kin Song 生活导师
Pembimbing
郑文华 Chung Boon Hwa 生活导师
Pembimbing
梁振华 Leong Chan Wah 生活导师
Pembimbing
李芊艳 Lee Qian Yan 生活导师
Pembimbing
方铭森 Peng Min Son 生活导师
Pembimbing
升学咨询室
Unit Bimbingan
(Perlanjutan Pelajaran)
麦碧盈 Mak Peik Yein 助理
Pembantu
林俞岑 Lim Yi Chin 助理
Pembantu
义工处
Bahagian Khidmat Social
林凯诗 Lim Kai Sze 助理
Pembantu
出版社
Unit Penerbitan
余启航 Ee Khee Hong 主编
Editor
黄浩宁 Wong Hao Ning 副主编
Penolong Editor
待补 助编(中)
Penolong Editor(B.C)
陆伟栋 Lok Wai Tong 主编(国)
Editor(B.M.)
Siti Aida Binti Harun 主编(国)
Editor(B.M.)
王儷璉 Ong Siew Lian 主编(英)
Editor(B.M.)
甄倩伊 Chin Qian Yi 主编(英)
Editor(B.I.)
媒体中心
Pusat Media
张义君 Chong Yee Cheun 助理
Pembantu
曹潔瑩 Choo Kit Yin 助理
Pembantu
林秀莉 Theresa Lim Siew Lee 助理(美工设计)
Pembantu
 百年校庆筹备室
Jawatankuasa
Ulang Tahun Sekolah Ke-100
张志清 Chiong Chee Cheng 副主任
Penolong
叶谋铨 Yeap Biow Kiam 副主任
Penolong
李秀萍 Lee Siew Peng 文史馆
Guru Jawatankuasa
Arkib Sekolah
刘慧华 Low Huie Hua 特刊执行编辑
Guru Jawatankuasa
Jurnal Sekolah
陈弘根 Clement Tan Hong Kheng 特刊副执行编辑
Penolong
丘国志 Khoo Kim Chee 特刊副执行编辑
Penolong
  保安及交通处
Bahagian Keselamatan & Trafik
郑文华 Chung Boon Hwa 助理
Penolong